منو
سبد شما

گوپرو هیرو 9

گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
جدید 2 تا 3 روز دیگر
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
گوپرو هیرو 9
  • موجودیت: 2 تا 3 روز دیگر
  • کد محصول: gopro
تمام شد

شرکت گوپرو در تاریخ 15 اکتبر 2020 جدیدترین نسخه از دوربین های ورزشی و اکشن کمرا های خود را با نام گوپرو Hero 9 به بازار معرفی و عرضه نمود.کمترین قیمت گوپرو هیرو 9 برای خرید گوپرو هیرو 9 در پی اس هیرو .

کمپانی گوپرو این بار ویژگی های بسیار جذابی را به این دوربین خود افزوده است. 

در گوپرو هیرو 9 بلک رابط کاربری دوربین بسیار ساده شده است و کار کردن با آن برای کاربرانش بسیار جذاب گشته است و همچنین سیستم اتصال(مانت) دوربین گوپرو 9 ارتقا یافته است. به گفته شرکت گوپرو ویژگی HyperSmooth  یا همان لرزشگیر دیجیتال در Gopro Hero 9 Black بهبود یافته است.

گوپرو هیرو 8 بلک

شباهت با نسخه های قبلی؟

دوربین گوپرو هیرو 9 بلک از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به نسخه قبلی دارد اما لوازم جانبی جدید و اختصاصی به نام Mods برای  این نسخه ساخته شده است. Mods شامل LED , نمایشگر چرخان دوم و میکروفون اختصاصی گوپرو می باشد.

 

 

دوربین های ورزشی Gopro Hero 8 Black

 


با قرار گرفتن زبانه های مانت روی بدنه این نسخه می توانید هیرو 9 بلک را بدون نیاز به قاب  دوربین  به وسایلی مثل دوچرخه وصل نمایید. گوپرو می گوید شیشه رویی لنز تا دو برابر از هیرو 8 بلک قوی تر می باشد. از امکانات جدیدی که گوپرو به هیرو 9 بلک افزوده است پشتیبانی گوپرو از باتری جدید می باشد که در حالت های مختلف فیلمبرداری و عکاسی  دوربین انرژی بیشتری را دریافت می کند.

 

پردازنده استفاده شده در گوپرو هیرو 9 بلک GP2 می باشد که توسط خود کمپانی گوپرو ساخته شده است.

 

 

 

 

ویژگی  Live Burst

گوپرو ویژگی به نام Live Burst به این نسخه افزوده است که مانند دوربین های آیفون  اپل می باشد که دوربین 1.5 ثانیه قبل و بعد از ثبت هر عکس را با تعداد فریم زیاد عکاسی می کند به شکلی که یک فیلم 3 ثانیه ای برای هر عکس وجود دارد.
دوربین گوپرو Hero 9 Black عکس هایی با رزولوشن 12 مگاپیکسل را ثبت می نماید.

 

می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو این محصول فوق‌العاده گوپرو را خریداری کنید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید