منو
سبد شما

گوپرو Chesty

گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
گوپرو Chesty
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: بند سینه گوپرو
1,690,000تومان
قیمت بدون مالیات: 1,690,000تومان

گوپرو Chesty بگیر، با قلبت تفریح کن ، با قلبت فیلم بگیر !

مانت گوپرو برای نصب روی سینه

 

گوپرو Chesty یکی دیگر از مانت‌ های فوق‌العاده عرضه شده از سوی گوپرو است که در نگاه اول تشابه زیادی در کاربرد با مانت Head Strap دارد؛ اما همان چند درجه تغییر زاویه سر تا سینه ، تفاوت زمین تا آسمان در ویدیوها ایجاد می‌کند !

 

 

نحوه استفاده مانت Chesty :

این مانت همینطور که می بینید توسط بند‌هایی که دارد ، روی بدن تصویربردار نصب می‌شود و قسمت اصلی مانت که پد تثبیت کننده آن است ، اگر بند‌های شانه درست تنظیم شوند ، دقیقا باید وسط قفسه سینه تصویر بردار قرار گیرد .
این بند‌ها و پد تثبت کننده از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند و به گونه‌ای ساخته و طراحی شده‌اند که در حین فیلم برداری هیچ‌گونه لغزش یا تکان و یا تغییر زاویه‌ای در آن‌ها رخ نمی‌دهد .

 

 

 نحوه تصویر برداری مانت Chesty :

مانت گوپرو برای نصب روی سینه

مانت گوپرو Chesty پس از نصب روی سینه تصویری همانند تصویری که در بالا می‌بینید برای شما ثبت می‌کند و همانطور که مشاهده می‌کنید این زاویه با زاویه تصویر برداری مانت گوپرو head Strap متفاوت است و حسی را به بیننده القا می‌کند که انگاد در کنار شماست یا در جای شما قرار گرفته ؛ اما مانت گوپرو Head Strap این حس را بخ بیننده القا می‌کند که انگار از زاویه دید شما در لحظه تصویر برداری به تصاویر ثبت شده نگاه می‌کند .شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو این مانت فوق‌العاده گوپرو را خریداری کنید .

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید