منو
سبد شما

گیفت کارت ۱۰۰ دلاری پلی استیشن نتوورک PSN

گیفت کارت ۱۰۰ دلاری پلی استیشن نتوورک PSN
2 تا 3 روز دیگر
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری پلی استیشن نتوورک PSN
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: 2 تا 3 روز دیگر
  • کد محصول: گیفت کارت
تمام شد

دیگه وقتش رسیده که به دنیای گیمرهای حرفه ای پلی استیشن وارد شوید !

با خرید گیفت کارت پلی استیشن نتورک شما می‌توانید اعتبار ارزی حساب کاربری پلی استیشن نتورک خود را افزایش دهید و با این اعتبار از پلی استیشن استور خریدهای ارزی انجام دهید .

جدیدترین عناوین بازی و پکیج‌های مهیج و دی ال سی ها و امکانات اضافه بازی‌ها و تمام خریدهای درون‌بازی‌ها را می‌توانید بوسیله این اعتبار تهیه کنید .

 

گیفت کارت PS4 Network

 

بوسیله این اعتبار گیمرهای می توانند جذاب ترین بازی های PS4 را  تهیه نمایند.فکرش رو بکن!

بازی های فیفا ، کال آف دیوتی، گاد آف وار،پی ای اس و... همه و همه را می توانید با  خرید این گیفت کارت در پلی استیشن نتورک تهیه نمایید و لذت بازی آنلاین را تجربه کنید. شاید خیلی ها فکر می کنند که این بازی های مهیج فقط در سیستم لوکال و داخلی خودشون بهشون لذت می ده اما باید قبول کنید و باور داشته باشید که بازی کردن در محیط لایو و شبکه به صورت آنلاین و در واقع زمانی که با دوستان خود در پارتی هستید و بازی جذابی مثل GTA چقدر می تونه بهتون نشاط بده و اینها همه با گیفت کارت های پلی استیشن نتورک امکان پذیر می باشد.

این گیفت کارت با گیفت کارت پلی استیشن پلاس چه تفاوتی دارد ؟ 

پلی استیشن پلاس یک نوع اعتبار خاص و متفاوت است که به شما این امکان را می‌دهد تا با سایر افراد حاضر در دنیای پلی‌ استیشن بصورت آنلاین بازی کنید .
درحقیقت کاربران برای ورود به بخش آنلاین بازی‌ها به این نوع اعتبار که به صورت مدت‌دار است نیازمند هستند .

شما با خرید گیفت کارت پلی استیشن نتورک و داشتن اعتبار ارزی ، می‌توانید اعتبار پلی استشن پلاس را مستقیما از خود پلی استیشن استور تهیه کنید .

 

چگونه این گیفت کارت را تهیه کنیم ؟

با خرید این محصول از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو ، یک ایمیل حاوی کد ۱۲ کاراکتری شارژ به همراه فاکتور خرید برای شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن این کد در قسمت Redeem حساب کاربری خود می‌توانید اعتبار ارزی را برای خرید از پلی‌استیشن استور شارژ کنید .

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید