منو
سبد شما

گوپرو hero 5 black

گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
عدم موجودی در انبار
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
گوپرو hero 5 black
  • موجودیت: عدم موجودی در انبار
  • کد محصول: gopro
  • وزن: 5.00kg
تمام شد

جانشین برحق هیرو 4 !
بعد از مدت طولانی از عرضه ی هیرو 4 ، بالاخره وقت تغییر و تحول اساسی در این سری بود .
به جرات میتوان گفت هیرو 5 بلک انقلابی در دوربین های ورزشی ایجاد کرد ! ضد آب بودن بدون استفاده از قاب اضافی و  GPS همراه تنها گوشه ایی از امکانات این قهرمان دوست داشتنی است .
دوربین گوپرو hero 5
هیرو۵ قادر است تصاویر ۴K  را با سرعت ۳۰  فریم‌برثانیه ضبط کند. بعلاوه، این دوربین کوچک اما قدرتمند می‌تواند تصاویر با کیفیت  ۲٫۷K را با سرعت  ۶۰، تصاویر ۱۴۴۰P  را با سرعت ۸۰  و تصاویر ۱۰۸۰P  را با سرعت ۱۲۰ فریم‌برثانیه ضبط کند. با هیرو ۵ حالت‌های مختلفی نیز برای ضبط کردن در اختیار خواهید داشت، یکی از حالت‌های جدید این دوربین جدید Linear  نام دارد که شما را قادر می‌سازد بدون حالت فیش‌آی (fish eye)  به ضبط تصاویر واید بپردازید. این حالت بیشتر برای هنگامی تعبیه شده که می‌خواهید از کارما درون استفاده کنید .

گوپرو hero 5

با پشتیبانی از دستورات صوتی که در دوربین گوپرو Hero 5 Black تعبیه شده شما می‌توانید به‌راحتی با آن حرف بزنید! مثلاً بگویید “GoPro, start recording” و ببینید گوپرو چگونه سریعاً از فرمان شما اطاعت می‌کند. همچنین چند عملیات دیگر وجود دارد که شما می‌توانید با فرمان صوتی آن‌ها را اجرا کنید برای مثال؛ گرفتن عکس هنگام ضبط تصویر، یا رفتن به حالت burst زمانی که در حال ضبط ویدئوی تایم‌لپس هستید. در حال حاضر قهرمان شماره پنج گوپرو از ۷ زبان مختلف (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، چینی و ژاپنی) پشتیبانی کرده و گوپرو قول داده به‌زودی زبان‌های دیگری نیز به آن اضافه خواهد کرد.
برای گرفتن عکس دسته جمعی محدودیتی نخواهید داشت فقط کافیست به قهرمان دستور دهید تا برایتان عکس بگیرد!
گوپرو hero 5
ضد آب بودن بدون قاب , قابل توجه ترین ویژگی هیرو 5
هیرو ۵ قادر است تا عمق ۱۰ متر (۳۳ فوت) در زیر آب بدون احتیاج به هیچ قطعۀ اضافه‌ای به ضبط لحظات شما بپردازد. این، یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های محصول جدید گوپرو به شمار می‌رود.
دوربین های ضد آب گوپرو

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو ، دوربین فوق‌العاده گوپرو را خریداری کنید .

با قهرمانت صحبت کن !

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید