منو
سبد شما

گوپرو Karma drone

گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
2 تا 3 روز دیگر
گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
گوپرو Karma drone
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: 2 تا 3 روز دیگر
  • کد محصول: فیلمبرداری هوایی
تمام شد

کارما درون گوپرو

درون بسیار کامپکت گوپرو با نام Karma رونمایی گردید.  با ل و پره های این درون به راحتی  جمع می شوند و در کوله پشتی جای می گیرند. بگفته شرکت گوپرو کنترل پذیری کارما درون بسیار فوق العاده می باشد و از یک گیمبال مجهز به ضربه گیر استفاده نموده است. بنابراین می توان این نتیجه را گرفت که فیلم های ضبط شده توسط Karma Drone  بسیار نرم و بدون لرزش می باشند. گیمبال Karma Drone قابلیت جداسازی دارد و این خبر خوبی برای علاقمندانش است. به علت اینکه می توان به راحتی دوربین گوپرو را به آن متصل نمود و از قابلیت تثبیت کننده آن استفاده نمود.

درون گوپرو به نام کارما

این گیمبال شباهت بسیار زیادی به دی جی آی اوسمو دارد.


گوپرو Karma Drone

مجهز بودن به سیستم لرزشگیر 3 محوره یکی از نقاط قوت و امتیازات گوپرو کارما درون به حساب می آید. کنترل کارما درون بسیار ساده است. کنترلر کارما درون دارای یک نمایشگر لمسی داخلی است که بسیار کارآمد است. تنها با فشردن یک دکمه می‌توان پرنده را در محل دلخواه خود فرود آورد.

کارما درون قابلیت سینک شدن با لپ تاپ و گوشی موبایل را داراست و به گفته کارشناسان گوپرو به زودی معادلات حاکم بر بازار درون ها را بر هم خواهد زد.


باتری کارما درون تا 20 دقیقه کار می کند اما در زمان پرواز تنها 20 دقیقه کار می کند.کارما درون یک چراغ وضعیت دارد که شارژ باقی مانده را نشان می دهد.


کارما درون به شکلی هوشمند قابلیت بازگشت به خانه را دارد و تنها با فشردن یک دکمه پهپاد به جایی که از آن بلند شده است بر می گردد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید