منو
سبد شما

گوپرو Casey Case

گوپرو  Casey Case
گوپرو  Casey Case
گوپرو  Casey Case
گوپرو  Casey Case
2 تا 3 روز دیگر
گوپرو  Casey Case
گوپرو  Casey Case
گوپرو  Casey Case
گوپرو  Casey Case
گوپرو Casey Case
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: 2 تا 3 روز دیگر
  • کد محصول: gopro
تمام شد

بدون Casey Case گوپرو ، بار سفرو نبند !

گوپرو Casey Case ، یک کیف مطمئن و محکم و با دوام برای حمل گوپرو است که تولید شده و محصول خود شرکت گوپرو می‌باشد .

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد حمل گوپرو خود را به سفر داشتید ، اما برای حمل لوازم جانبی گوپرو سردرگم بودید یا نگران آسیب دیدن گوپرو و لوازم جانبی آن بودید .


کیف دوربین گوپرو

گوپرو Casey Case ، ضمن اینکه از بهترین مواد با بهترین کیفیت تولید شده ، به اندازه‌ای جا دار است که گوپرو شما به همراه قاب محافظ در قسمت تعبیه شده مخصوص به راحتی جای گیرد و شما در قسمت ‌های دیگر تعبیه شده در این کیف چندین باتری اضافه ، قاب‌های یدک و کابل و تجهیزات به همراه یک پل را قرار دهید . همچنین یک قسمت برای قرار دادن گوپرو دوم در این کیف تعبیه شده که در تصویر دو عدد گوپرو session در آن قرار داده شده .
ضمناً همانطور که اشاره شد ، کیفیت ساخت کیف گوپرو Casey Case فوق‌العاده است و از مواد درجه ۱ و با کیفیت تهیه شده و همین مواد با کیفیت موجب مقاوم شدن این کیف در برابر پاشش مایعات یا بارش باران شده .
می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، و یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو ، این محصول شگفت انگیز را خریداری کنید .

همچنین روی در کیف گوپرو Casey Case هم یک جیب توری برای قرار دادن وسایل اضافه و یک جیب زیپ دار برای قرار دادن لوازم حساس‌تر مانند مموری و سایر وسایل ریز یا حساس تعبیه شده است .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید