منو
سبد شما

گوپرو Bodyboard Mount

گوپرو Bodyboard Mount
گوپرو Bodyboard Mount
گوپرو Bodyboard Mount
گوپرو Bodyboard Mount
گوپرو Bodyboard Mount
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: گیره مخصوص تخته موج سواری
450,000تومان
قیمت بدون مالیات: 450,000تومان

گیره مخصوص تخته موج سواری گوپرو

با گوپرو Bodyboard Mount کامل تفریح کن ، کامل دیده شو !


گوپرو Bodyboard Mount یک از مانت‌های جذاب و خلاقانه‌ای است که بعد از مدت‌ها آزمایش و تجربه توسط مهندسین شرکت گوپرو طراحی شده تا تجربه‌ای از تصویر برداری کامل در بعضی شرایط که در ادامه توضیح خواهیم داد را برای شما فراهم کند .

کاربرد این مانت چیست ؟
تابحال به این موضوع فکر کرده‌اید که گوپرو‌ هایی که روی بردهای اسکیت نصب می‌شوند می‌توانند تنها از زاویه محدودی در عمود فیلم بگیرند ؟ یا اگر روی برد‌های اسکی ویا برد های موج سواری نصب ‌شوند ، غرق در برف یا غرق در آب می‌شوند؟و ممکن است استفاده کننده نتواند تصویر مطلوبی را به ثبت برساند ؟پس چاره چیست ؟
این مانت شاید در ابتدا بسیار ساده به نظر برسد ، درست است چون استفاده از آن هم بسیار آسان است ؛ اما تاثیری که روی ویدیوها و تصاویر ثبت شده به جای می‌گذارد فوق‌العاده است .

این مانت دارای یک پایه اصلی است که روی بدنه اصلی برد ورزشی نصب می‌شود و دارای یک میله با قابلیت تنظیم ارتفاع است ؛ بالای میله یک پایه ثانویه وجود دارد که گیره‌های نصب پایه اصلی گوپرو روی آن تعبیه شده است و بنابراین شما می‌توانید گوپرو خود را با استفاده از این مانت در هر ارتفاعی نسبت به برد خود تنظیم کرده و ثابت کنید .با استفاده از این مانت گوپرو شما دیگر موقع تصویر برداری نه غرق در برف و آب می‌شود و نه محدود به تصویر برداری در زاویه خاصی در امتداد عمود .
شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو این مانت فوق‌العاده گوپرو را خریداری کنید . 


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید