منو
سبد شما

گوپرو Army Case

گوپرو Army Case
گوپرو Army Case
گوپرو Army Case
2 تا 3 روز دیگر
گوپرو Army Case
گوپرو Army Case
گوپرو Army Case
گوپرو Army Case
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: 2 تا 3 روز دیگر
  • کد محصول: gopro
تمام شد

کیف حمل گوپرو ، از نوع جنگی !
گوپرو Army Case  یکی از کیف‌های حمل دوربین‌های گوپرو است که از مواد اولیه درجه ۱ با کیفیت عالی تولید شده و مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه ، فشار و پاشش مایعات دارد و متعهد است که مسافران خود که حامل آنان است را به خوبی و به سلامت ، بدون اینکه آب توی دلشان تکان بخورد به مقصد می‌رساند .
کیف حمل مقاوم در برابر ضربه گوپرو

 Army Case  کیف مخصوص حمل دوربین‌های گوپرو به زیبایی با طرح ارتشی برای طرفداران این رنگ و طرح ساخته شده و بهترین مواد اولیه درجه ۱ با بهترین کیفیت در آن بکار رفته است . همچنین داخل این کیف زیبا هم کم از دم و تشکیلات ارتش ندارد ؛ داخل کیف Army Case با فوم فشرده از مواد اولیه محکم و با کیفیت ساخته شده تا به خوبی از محتویات کیف محافظت کند و از احتمال وارد شدن کوچکترین ضربه و شوکی به محتویات کیف جلوگیری کند .
فضای قرص و محکم برای یک عدد دوربین گوپرو به اضافه‌ی یک قاب با دوربین دیگر ، به همراه مانت‌ها و گیره‌های مختلف در این قسمت پوشیده از فوم تعبیه شده ؛ و همچنین روی درب کیف  Army Case یک جیب توری تعبیه شده که مخصوص جای گیری پل و سایر لوازم جانبی است .
شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی‌ اس‌ هیرو یا خرید اینترنتی از وبسایت پی اس هیرو ، کیف فوق‌العاده گوپرو Army Case را خریداری نمایید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید