منو
سبد شما

گوپرو 3Way

گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
گوپرو 3Way
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: gopro
2,230,000تومان
قیمت بدون مالیات: 2,230,000تومان

هر جوری میخوای عکس بگیر ، حتی رو ۳ پایه !

پل گوپرو 3Way  یکی از زیبا‌ترین ، محکم ترین ، کاربردی ترین و در کل بهترین پل‌هایی است که تا کنون برای دوربین‌های گوپرو تولید شده است .

پل دوربین گوپرو

 

 

 

هم به این لحاظ که از حیث داشته سطح مقطع زاویه دار ، طراحی متفاوتی دارد ، و همین زوایا باعث استحکام و مقاومت بیشتر پل 3Way در برابر وزش باد یا جریان آب را دارد ؛ و هم از لحاظ داشتن داشتن بازوهای متعدد ، امکان تنظیم پل در هر زاویه و هر جهتی را داراست ؛ ضمن اینکه در صورت بسته بودن تمام بازوها این پل فضای بسیار کمی اشغال می‌کند و شما می‌توانید به راحتی آن را در هر کیف یا فضایی جای دهید . و اما باز شدن و حرکت تمام این بازوها وابسته به فشار یک کلید ضامن است که خیالتان را راحت می‌کند تا زمانی که ضامن را فشار نداده اید ، بازوها حرکت نخواهند کرد .

 

پایه مخفی پل گوپرو

و اما جذاب ترین قسمت کاربردی  پل 3Way ، شاید پایه‌ی مخفی باشد که در انتهای آن قرار گرفته

 

 

انتهای دسته‌ی پل 3W یک ۳پایه فوق‌العاده کاربردی قرار گرفته که بصورت پیچی در انتهای دسته است و شما با پیچاندن انتهای دسته می‌توانید این ۳ پایه را خارج کرده و به انتهای پل 3Way متصل کنید و با قرار دادن پل 3Way روی هر سطحی از قابلیت‌های این ۳ پایه فوق العاده لذت ببرید .

 

 


در واقع پل 3Way یک پل چند کاره با قابلیت‌های متعدد است که می‌تواند آن را در گروه پرکاربرد ترین پل‌های گوپرو قرار داد ؛ همچنین کیفیت عالی ساخت ، سطح مقطع مقاوم ، بازوهای مستحکم و ضامن امن این بازوها ، در کنار یک ۳پایه فوق‌العاده ، پل گوپرو 3 Way را به یکی از پرطرفدار ترین پل های عکاسی دنیا و دوست‌داران گوپرو تبدیل کرده .

 

 

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی‌ اس‌ هیرو یا خرید اینترنتی از وبسایت پی اس هیرو این محصول فوق‌العاده را خریداری نمایید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید