منو
سبد شما

کنترلر ایکس باکس

دسته ایکس باکس وان اس رنگ سفید دسته ایکس باکس وان اس رنگ سفید
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
کترلر حرفه‌ای دست بگیر ، مثل برنده‌ها بازی کن !سالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس&nbs..
تمام شد
تولیدکننده: مایکروسافت
کنترلر حرفه‌ای دست بگیر ، مثل برنده‌ها بازی کن !سالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس&nb..
1,450,000تومان
دسته ایکس باکس وان اس رنگ Phantom Whiteسالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه می&zw..
1,800,000تومان
 دسته ایکس باکس وان مدل Sport Blueسالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه م..
1,800,000تومان
دسته ایکس باکس وان اس نسخه تولید محدود با طرح بازی Sea Of Thieves دسته ایکس باکس وان اس نسخه تولید محدود با طرح بازی Sea Of Thieves
2 تا 3 روز دیگر
تولیدکننده: مایکروسافت
کنترلر خوش دست و خاص دست بگیر ، مثل برنده‌ ها بازی کن !سالیان سال هست که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس&..
تمام شد
دسته ایکس باکس وان نسخه تولید محدود با طرح بازی Halo 5 دسته ایکس باکس وان نسخه تولید محدود با طرح بازی Halo 5
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
کنترلر خوش دست و خاص دست بگیر ، مثل برنده‌ ها بازی کن !سالیان سال هست که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه می‌..
تمام شد
دسته ایکس باکس وان مدل Elite دسته ایکس باکس وان مدل Elite
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
از کنترلر کنسول ، حس قدرت بگیر !سالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه می‌کنند ، کنترلر ..
تمام شد
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)