منو
سبد شما

پلی استیشن Move

پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
عدم موجودی در انبار
پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
پلی استیشن Move
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: عدم موجودی در انبار
  • کد محصول: playstation
تمام شد

پک دوتایی پلی استیشن Move

با حرکت و با جنب و جوش باش !

اگر از کاربران قدیمی پلی استیشن باشید ،
حتما دسته‌های پلی استیشن Move را به خاطر خواهید آورد .
پلی استیشن Move یک دسته‌ی فوق العاده است که به پلی استیشن شما بصورت بیسیم متصل شده و هنگام بازی به جای دوال شاک ، در دستان شما قرار می‌گیرد . این دسته‌ی شگفت‌انگیز قادر است توسط سنسورهای منحصر بفرد و ژیروسکوپ فوق حساسی که در آن تعبیه شده ، حرکت‌های دست شما را با ریزترین جزئیات مانند شتاب ، لرزش در مدار ۳۶۰ در جه بسنجد و همین حرکات را با بالاترین دقت در بازی اعمال کند . 
همچنین رو و پشت دسته‌ دکمه‌های اصلی پلی استیشن تعبیه شده اند که در صورت نیاز در هر بازی می‌توانید از آن‌ها هم استفاده کنید .
 البته استفاده از این دسته وابسته به استفاده از پلی استیشن Camera و پلی استیشن VR است .  
  

 

فوق‌العادست !

برای مثال اگر در یک بازی ماجراجویانه قرار دست دستگیره درب را باز کنید یا وسیله‌ای را بردارید ، کافیست با در دست داشتن دسته‌ی پلی استیشن Move  دست خود را به سوی دستگیره یا وسیله مورد نظر دراز کنید و سپس با گرفتن دکمه‌ی R2 یا L2 در پشت دسته‌ی پلی استیشن Move دستگیره یا وسیله را نگه دارید و سپس مجدد دست خود را حرکت دهید !

 

 

هر دو دست ، دست تواناست !

داخل جعبه‌ی پلی استیشن Move دودسته قرار گرفته که به شما این امکان را می‌دهد در بازی‌ها هر دو دست خود را بکار گیرید و کاملا خود را در جریان بازی احساس کنید .
پک دوتایی پلی استیشن Move
همچنین شما می‌توانید در بازی‌های دو نفره‌ای که بصورت تک دسته می‌توان بازی کرد ، مانند تنیس ، با یک پکیج پلی استیشن Move ، بصورت  دو نفره بازی‌ها را انجام دهید و یا برای بازی‌های دیگری که دو نفره هستند و هر بازیکن می باید از دو دست استفاده کند ، می‌توانید بیش از یک جفت پلی استیشن Move را به دستگاه پلی استیشن خود متصل کنید .
همچنین روی هر یک از دسته‌ها یک حباب چراغ‌دار قرار گرفته که با تغییر رنگ ، رنگ بازیکنان را در هر بازی مشخص می‌کند و وظایف دیگری بسته به هر بازی که در حال انجام آن باشید دارد .
در پایین و انتهای هر دسته پلی استیشن Move هم یک بند متصل می‌شود که پیشنهاد می شود قبل از شروع بازی حتما این بندها را دور مچ دست خود بیندازید ؛ چرا که از رها شدن ناگهانی و پرتاب دسته‌های پلی استیشن Move  در هیجانات بازی جلوگیری می‌کند !
شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، یا با خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو ، پلی استیشن Move جادویی دستگاه پلی استیشن ۴ را  با نازلترین قیمت خریداری کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید