منو
سبد شما

پلی استیشن کلاسیک

پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
جدید
پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
پلی استیشن کلاسیک
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: PS
1,680,000تومان
قیمت بدون مالیات: 1,680,000تومان

زنده کردن خاطرات کودکی با پلی استیشن کلاسیک

آیا به یاد دارید تغییرات و تحولات صنعت گیم در سال ها ی دهه 90 میلادی؟ کنسول های آتاری،میکرو،سگا،پلی استیشن 1 و ... .  با کدام یک از این کنسول ها خاطره دارید؟آتاری؟میکرو؟سگا؟پلی استیشن 1؟ یا اون دوران اهل بازی های کامپیوتری بر روی PC های شخصی بیشتر بودید؟ بازی مورتال کامبت رو به یاد دارید؟ خیلی از ماها تو اون سن و سال دنبال بازی با این کنسول ها بودیم و سرگرمی اکثر ماها در اون دوران همین کنسول های بازی مهیج بود که دنیا رو متحول کرده بود. شاید همین کنسول ها باعث شدند که یواش یواش  از جنب و جوش دوران کودکی کم بشه و به جای صرف وقت با دوستان تو کوچه و حباط و بازی های ورزشی تو خونه جمع می شدیم و گیم های کامپیوتری بازی می کردیم. 

پلی استیشن کلاسیک

 

 هیجان بازی های کودکی با پلی استیشن کلاسیک

پلی استیشن کلاسیک، طراحی پلی استیشن 1 در سال 2019 می باشد که برای علاقمندان آن کنسول نوستالژی به همراه 20 عدد از Top ترین بازی های PS1 با بازار عرضه نموده است. البته نگران بازی ها نباشید.این دستگاه قابلیت هک شدن داره و میشه هر بازی از اون نسخه ها رو که دوست داشته باشید در پلی استیشن کلاسیک هم بازی کنید.

پلی استیشن کلاسیک از نظر ظاهری کاملا شبیه به پلی استیشن 1 است حتی دکمه ها دقیقا سر جایی است که در پلی استیشن 1 بود اما حدود 45 درصد جثه آن کوچکتر است و برای ذخیره بازی ها دارای حافظه جانبی است.

بازی های پلی استیشن کلاسیک

Wild Arms ، Tekken 3 ، Ridge Racer Type 4 ، Final Fantasy VII و  بسیاری از بازی های خاطره انگیز دیگر بر روی این دستگاه می باشند.

 

 

ظاهر ساده پلی استیشن کلاسیک

محتویات داخل پلی استیشن کلاسیک

پلی استیشن کلاسیک دارای دو عدد کنترلر پلی استیشن 1 می باشد.

دارای کابل HDMI می باشد تا به راحتی بتوانید به تلویزیون های جدید هم آن را وصل کنید.

با کابل Micro Usb پاور می گیرد.

دارای دفترچه راهنما می باشد.

 

شما گیمرهای عزیر و دوستداران بازی های کلاسیک می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو واقع در مجتمع پایتخت یا مراجعه به وب سایت پی اس هیرو این کنسول را تهیه نمایید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید