منو
سبد شما

سوییچ

نینتندو با عرضه کنسول سوییچ، قصد دارد که کنسولی ترکیبی را روانه بازار کند که هم بتوان از آن به عنوان یک کنسول قابل حمل و هم به عنوان یک کنسول خانگی استفاده کرد. از همان ابتدایی که جعبه کنسول را باز می‌کنید، متوجه می‌شوید که این کنسول، با تمام کنسول‌هایی که تا بحال دیده‌اید، فرق می‌کند. بخش اصلی سوییچ، بخشی شبیه به یک تبلت است که دارای یک صفحه نمایش ۶.۲ اینچی با رزولوشن 720p است و تمام پردازشی که برای انجام بازی نیاز دارید، در همین بخش تبلت مانند انجام می‌شود


با قرار دادن بخش قابل‌حمل در داخل پایه‌ی نگه‌دارنده، سوییچ به کنسولی خانگی تبدیل شده و کاربران با استفاده از یکی از انواع کنترلرهای نمایش داده شده با آن تعامل می‌کنند؛ به طور خلاصه این پایه دارای ویژگی‌های تایید شده‌ی زیر است:

  • از پایه‌ی سوییچ برای دریافت تصاویر و انتقال آن به نمایشگر یا تلویزیون استفاده می‌شود.
  • در بخش کناری و سمت چپ سوییچ دو پورت USB ۲ دیده می‌شود.
  • زمانی‌که بخش قابل‌حمل روی پایه قرار بگیرد شروع به شارژ کرده و چراغی نیز به‌عنوان نمایش وضعیت خاموش و روشن و میزان شارژ کنسول در پایین، سمت چپ و روبه‌روی دستگاه قرار دارد.
 نینتندو سوییچ -جویکان آبی و قرمز  نینتندو سوییچ -جویکان آبی و قرمز
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نینتندو
نینتندو سوییچ , قهرمان کوچک !بعد از مدت ها , نینتندو کنسول جدید خود را که با اسم رمز NX در حال توسعه بود معرفی کرد ! نینتندو سوییچ جدید ترین پرچم دار این شرکت ژاپنی ، نو آوری بی سابقه ایی در طراحی این کنسول ارائه کرده است . قابل حمل بودن ، اتصال به TV ، قابلیت استفاده همزمان چند کاربر از یک دست..
تمام شد
کنسول بازی نینتندو سوییچ - با جویکان قرمز - نسخه ماریو اودیسی کنسول بازی نینتندو سوییچ - با جویکان قرمز - نسخه ماریو اودیسی
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نینتندو
نکته ! : فروشگاه پی اس هیرو ، نمایندگی رسمی گارانتی امرتات ، تمامی کنسول های بازی را با دو گارانتی سبز و تکمیلی طلایی 18 ماهه شرکت امرتات عرضه میکند .نینتندو سوییچ ، قهرمان کوچک ، نسخه محدود ماریو همراه با بازی !بعد از مدت ها , نینتندو کنسول ..
تمام شد
کنسول بازی نینتندو سوییچ - با جویکان مشکی کنسول بازی نینتندو سوییچ - با جویکان مشکی
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نینتندو
نکته ! : فروشگاه پی اس هیرو ، نمایندگی رسمی گارانتی امرتات ، تمامی کنسول های بازی را با دو گارانتی سبز و تکمیلی طلایی 18 ماهه شرکت امرتات عرضه میکند . نینتندو سوییچ ، قهرمان کوچک !بعد از مدت ها , نینتندو کنسول جدید خود را که با اسم رمز NX در حال توسعه بود معرفی کرد ! نینتندو س..
تمام شد
کنسول بازی نینتندو سوییچ - با جویکان سبز و صورتی - نسخه بازی اسپلتون ۲ کنسول بازی نینتندو سوییچ - با جویکان سبز و صورتی - نسخه بازی اسپلتون ۲
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نینتندو
نکته ! : فروشگاه پی اس هیرو ، نمایندگی رسمی گارانتی امرتات ، تمامی کنسول های بازی را با دو گارانتی سبز و تکمیلی طلایی 18 ماهه شرکت امرتات عرضه میکند .نینتندو سوییچ ، قهرمان کوچک !بعد از مدت ها , نینتندو کنسول جدید خود را که با اسم رمز NX در حال توسعه..
تمام شد
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)