منو
سبد شما

فرمان بازی Logitech G29

فرمان بازی Logitech G29
فرمان بازی Logitech G29
جدید
فرمان بازی Logitech G29
فرمان بازی Logitech G29
فرمان بازی Logitech G29
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: PS
7,199,000تومان
قیمت بدون مالیات: 7,199,000تومان

لذت احساس رانندگی کردن با فرمان بازی Logitech G29

همانطور که از کودکی رانندگی کردن رویای شبانه روزی خیلی از ماها بود هر چه بزرگتر شدیم و به سنی رسیدیم که بتونیم پشت ماشین بشینیم و رانندگی کنیم حس عجیبی داشتیم. زیرا دیگه تعریف ما از رانندگی کردن نسبت به دوران کودکی متفاوت شده بود. در سنین پایین تر همه ی تعریف و رویای ما از رانندگی فقط فرمان ماشین بود و پدال گاز، اما رفته رفته متوجه قسمت های دیگر و مواردی که باید در رانندگی احتیاط کرد شدیم.مثلا استفاده  صحیح از پدال های گاز، ترمز،کلاج و .. و نحوه تعویض دنده ماشین ، نحوه استفاده از فرمان هنگام سرعت،هنگام پیچیدن،پارک کردن،پارک دوبل کردن و ... . بنابراین همه فهمیدیم که رانندگی فقط فرمان ماشین نیست و پس از همه ی موارد فوق باید به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشت و از قوانین تبعیت کرد. 

 

فرمان لاجیتک جی 29

 

کمپانی Logitech  برای گیمرهای پلی استیشن خواب بزرگی را دید و توانست با Logitech G29 دل همه ی طرفداران رانندگی را ببرد و همه ی آن ها را از این همه شبیه سازی فوق العاده هیجان زده کرد.

شرکت لاجیتک که در ساخت لوازم جانبی کامپیوترهای شخصی،پلی استیشن و ... شناخته شده است و محصولات با کیفیتی را ارائه می کند حال با فرمان بازی Logitech G29 همه را شگفت زده کرده است. این فرمان و پدال در همه ی نسخه های PS4 از جمله فت، اسلیم و پرو به همراه PS3 قابل استفاده است.

جزئیات Logitech G29

 

  • این فرمان قابلیت انتقال فشار مجازی را از طریق موتورهای به کار رفته در فرمان به راننده القاء می کند.
  • دراری حسگرهای Hall Effect درون فرمان می باشد.
  • دارای پدال های گاز، ترمز و کلاج برای حس واقعی راننده می باشد.
  • دارای پدال ترمز غیر خطی می باشد.
  • همچنین دارای سیستم کالیبره کردن خودکار خود است.

 

فرمان بازی Logitech G29

یکی از مهمترین مزایای این فرمان ایجاد حس واقعی رانندگی می باشد که این برای گیمر بسیار هیجان انگیز است. هنگامی که گیمر مشغول لذت رانندگی کردن در یک فضای بارانی یا برفی است و سطح خیابان ها در بازی لغزنده است با سر خوردن های مکرر کاربر غافل گیر می شود و واقعا احساس حضور در یک جاده ی لغزنده را تجربه می کند.

 

فرمان Logitech G29  با ترکیب چرم دست دوز و آلومینیوم یونیزه شده ساخته شده است که یک احساس خوب از کیفیت را در کاربر ایجاد می نماید. همچنین بر روی فرمان کلیدها و کنترل های مورد نیاز گیمر برای کنترل بازی قرار گرفته اند.

 

 

 

 

شما کاربران عزیز و گرامی سایت می توانید با مراجعه حضوری و یا اینترنتی به فروشگاه پی اس هیرو این محصول را تهیه نمایید. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید