منو
سبد شما

لوازم جانبی

با اوسمو Z-Axis پایدار شویدهنگامی که بحث فیلمبرداری  با دوربین های دستی پیش می آید به اولین چیزی که مردم فکر می کنند فیلم های لرزان و بی کیفیت می باشد. اما این فیلم ها برای کاربران osmo  یک فیلم سینمایی بدون لرزش و خیلی باکیفیت و فوق العاده روان است.DJI Osmo Z-Axis..
1,900,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,900,000تومان
گیمبال اوسمو موبایل 3شرکت DJI برای معرفی این گیمبال یعنی اوسمو موبایل 3، تمام آن چیزی را که یک کاربر عادی تا یک کاربر حرفه ای نیاز دارد را با مناسب ترین قیمت طراحی و وارد بازار نموده است. از مهمترین ویژگی های این محصول طراحی بسیار پویا و زیبای آن می باشد که در مقایسه با سری قبلی خود دچار تحولاتی..
3,650,000تومان
قیمت بدون مالیات:3,650,000تومان
کیت Mavic Fly More کیت Mavic Fly More
2 تا 3 روز دیگر
در ساخت کوادکوپترها و پهپادهای هوشمند هدایت پذیر که بیشتراستفاده این روزهای آن ها در زمینه تهیه ویدئوها و تصاویر هوایی می باشد  برندهای زیادی با هم در رقابت هستند که هر کدام آن ها با افزودن امکانات پیشرفته تر سعی کرده اند تا بازار را از سایر رقبا پس بگیرد. یکی از این کمپانی ..
تمام شد
کیت لوازم جانبی DJI Osmo Pocket Expansion Kit  امروزه ثبت تصاویر و به اشتراک گذاری آن‌ها در شبکه های اجتماعی  به یک تفریح همه گیر تبدیل شده که برای بعضی افراد حتی به منبع درآمد قابل توجهی هم تبدیل شده است . از این رو استفاده از دوربین‌های اکشن هم روز به..
3,950,000تومان
قیمت بدون مالیات:3,950,000تومان
معرفی کیس ضد آب دوربین اوسمو پاکتهمانطور که می دانید دوربین فوق العاده اوسمو پاکت که توسط کمپانی DJI معرفی گردیده است دارای قابلیت های بی نظیری است که عاشقان فیلمبرداری اکشن را مجذوب خود می کند. بنابراین فیلمبردارانی که از این دوربین استفاده می نمایند با توجه به مکان ها و جا..
1,800,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,800,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)