منو
سبد شما

اوسمو|Osmo

دوربین های ورزشی دی جی آی یا اوسمو , دوربین های دیجتالی ای هستند که برای ثبت تصاویر یا ویدیو در حال فعالیت های شدید ورزشی (  دوچرخه سواری , اسکای دایو , موتور سواری و ... ) طراحی و روانه ی بازار شدند.بعد از گذشت حدودا 8 سال از عرضه اولین دوربین ورزشی که برای استفاده ی افراد خاص تولید شده بود , امروزه این گجت های جالب دنیای تکنولوژی با داشتن قابلیت هایی مانند ضد آب بودن , سایز ساخت بسیار کوچک , وزن بسیار ناچیز , قابلیت اتصال به تمامی سطوح  وسیله ها و بدن انسان و توانایی ثبت تصاویر فوق العاده به یکی از پر فروش ترین این عرصه تبدیل شده است .

هیچ وقت فیلم برداری به انداز اوسمو پاکت لذت بخش نبوده !اوسمو پاکت یک دوربین فوق العاده است که از سوی شرکت پر آوازه dji برای نهایت لذت تصویر برداری اکشن تولید و روانه بازار شده است. دوربین فوق العاده اوسمو پاکت دارای قابلیت های بینظیری است که عاشقان فیلم برداری اکشن را قادر می سازد..
6,900,000تومان
قیمت بدون مالیات:6,900,000تومان
اوسمو اکشن osmo action اوسمو اکشن osmo action
عدم موجودی در انبار
امروزه ثبت تصاویر و به اشتراک گذاری آن‌ها در شبکه های اجتماعی  به یک تفریح همه گیر تبدیل شده که برای بعضی افراد حتی به منبع درآمد قابل توجهی هم تبدیل شده است . از این رو استفاده از دوربین‌های اکشن هم روز به روز در حال افزایش است و بدون شک dji Osmo Action یکی از بهترین این دوربین‌..
تمام شد
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)