منو
سبد شما

لوازم جانبی گوپرو

تولیدکننده: گوپرو
دوربین های گوپرو 8 را دو برابر شارژ کن ، دو برابر فیلم بگیر ! امروزه بیشترین استفاده دوربین های اکشن و دوربین گوپرو ، هنگام فیلم برداری در محیط های خارج از منزل و معمولا طبیعت است ؛ اما شارژدهی باتری های این دوربین‌ها همواره یکی از مسائل قابل توجه استفاده کنندگان این دوربین‌ها بوده ؛ زیرا..
1,590,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,590,000تومان
تولیدکننده: گوپرو
و حالا مونو پاد!  شرکت گوپرو برای نیاز کاربرانش  یک مونوپاد آلومینیومی سبک با نام گوپرو ال گراند تولید نمود، که طراحی آن بسیار زیبا و فوق العاده و وزن آن بسیار سبک می باشد.Gopro EL Grande  هنگامی که بسته است 15 سانتیمتر و هنگامی که باز می شود 97 سا..
1,690,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,690,000تومان
دسته ی کوچک گوپرو دسته ی کوچک گوپرو
عدم موجودی در انبار
وقتشه که خپله  رو بشناسی!کوچک و جیبی شاید بهترین اسمی باشد که می توان روی این مانت جدید گوپرو گذاشت، آری می توان به راحتی آن را حمل کرد و هر جا که لازم بود با یک حرکت از جیب خارج کرد و شروع به کار کرد.Shorty Mount پایه مخصوص اتصال دوربین های گوپرو به سه پایه معمولی می با..
تمام شد
دوال باتری گوپرو هیرو ۵ تا ۷ دوال باتری گوپرو هیرو ۵ تا ۷
جدید عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: گوپرو
دوربین های گوپرو را دو برابر شارژ کن ، دو برابر فیلم بگیر ! امروزه بیشترین استفاده دوربین های اکشن و دوربین گوپرو ، هنگام فیلم برداری در محیط های خارج از منزل و معمولا طبیعت است ؛ اما شارژدهی باتری های این دوربین‌ها همواره یکی از مسائل قابل توجه استفاده کنندگان این دوربین‌ها بوده ؛ زیرا گ..
تمام شد
گوپرو  Casey Case گوپرو  Casey Case
2 تا 3 روز دیگر
تولیدکننده: گوپرو
بدون Casey Case گوپرو ، بار سفرو نبند !گوپرو Casey Case ، یک کیف مطمئن و محکم و با دوام برای حمل گوپرو است که تولید شده و محصول خود شرکت گوپرو می‌باشد .شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد حمل گوپرو خود را به سفر داشتید ، اما برای حمل لوازم جانبی گوپرو سردرگم بودید یا نگران آسیب دیدن گوپرو و لوازم ..
تمام شد
تولیدکننده: گوپرو
هر جوری میخوای عکس بگیر ، حتی رو ۳ پایه !پل گوپرو 3Way  یکی از زیبا‌ترین ، محکم ترین ، کاربردی ترین و در کل بهترین پل‌هایی است که تا کنون برای دوربین‌های گوپرو تولید شده است .   هم به این لحاظ که از حیث داشته سطح مقطع زاویه دار ، طراحی م..
2,230,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,230,000تومان
گوپرو Army Case گوپرو Army Case
2 تا 3 روز دیگر
تولیدکننده: گوپرو
کیف حمل گوپرو ، از نوع جنگی !گوپرو Army Case  یکی از کیف‌های حمل دوربین‌های گوپرو است که از مواد اولیه درجه ۱ با کیفیت عالی تولید شده و مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه ، فشار و پاشش مایعات دارد و متعهد است که مسافران خود که حامل آنان است را به خوبی و به سلامت ، بدون اینکه آب توی دلشان تکان..
تمام شد
تولیدکننده: گوپرو
با گوپرو Bodyboard Mount کامل تفریح کن ، کامل دیده شو !گوپرو Bodyboard Mount یک از مانت‌های جذاب و خلاقانه‌ای است که بعد از مدت‌ها آزمایش و تجربه توسط مهندسین شرکت گوپرو طراحی شده تا تجربه‌ای از تصویر برداری کامل در بعضی شرایط که در ادامه توضیح خواهیم داد را برای شما فراهم کند .کاربر..
450,000تومان
قیمت بدون مالیات:450,000تومان
تولیدکننده: گوپرو
گوپرو Chesty بگیر، با قلبت تفریح کن ، با قلبت فیلم بگیر ! گوپرو Chesty یکی دیگر از مانت‌ های فوق‌العاده عرضه شده از سوی گوپرو است که در نگاه اول تشابه زیادی در کاربرد با مانت Head Strap دارد؛ اما همان چند درجه تغییر زاویه سر تا سینه ، تفاوت زمین تا آسمان در ویدیوها ایجاد ..
1,690,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,690,000تومان
گوپرو Duall Battery Charging With Battery For Hero 5,6 گوپرو Duall Battery Charging With Battery For Hero 5,6
2 تا 3 روز دیگر
تولیدکننده: گوپرو
دوتا باتری ببر ، دو برابر فیلم بگیر !شاید برای شما هم پیش آمده که بارها هنگام فیلم برداری یا تصویر برداری ، شارژ باتری گوپرو شما به اتمام رسیده و از ثبت آن لحظه‌ی بیاد ماندنی محروم ماندید .شاید شما توانسته باشید این احساس نیاز به شارژ باتری را با استفاده از پاور بانک برطرف کرده باشید ؛ اما طبیعتا را..
تمام شد
تولیدکننده: گوپرو
به هرجا دوست داری اشاره کن ، گوپرو برات فیلم بگیره !گوپرو Hand + Wrist Strap یکی دیگر از مانت‌های فوق‌العاده کاربردی و جذاب دوربین‌های این برند است ؛ که به شما این امکان را می‌دهد به سادگی و به سرعت یک اشاره دوربین خود را به سمت سوژه تصویر برداری بگردانید و همچنین یک زاویه خاص و متفاو..
980,000تومان
قیمت بدون مالیات:980,000تومان
گوپرو Handler Floating Hand Grip گوپرو Handler Floating Hand Grip
2 تا 3 روز دیگر
تولیدکننده: گوپرو
قهرمان های ماجراجو غرق نمی‌شوند !گوپرو Handler Floating Hand Grip یکی از هیجان‌ اگیزترین لوازم جانبی‌های عرضه شده برای دوربین‌های گوپرو است . به دلیل ضد آب بودن دوربین‌های‌ این برند ، یکی از موارد استفاده این قهرمان‌ها همیشه تفریحات آبی بوده..
تمام شد
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)