منو
سبد شما

دوال باتری گوپرو

دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
دوال باتری گوپرو
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: gopro
1,590,000تومان
قیمت بدون مالیات: 1,590,000تومان

دوربین های گوپرو 8 را دو برابر شارژ کن ، دو برابر فیلم بگیر !
امروزه بیشترین استفاده دوربین های اکشن و دوربین گوپرو ، هنگام فیلم برداری در محیط های خارج از منزل و معمولا طبیعت است ؛ اما شارژدهی باتری های این دوربین‌ها همواره یکی از مسائل قابل توجه استفاده کنندگان این دوربین‌ها بوده ؛ زیرا گاهی شارژدهی یک باتری جوابگوی یک فیلم برداری چند ساعته نیست و یا انتظار تا زمان شارژ مجدد باتری باعث از دست رفتن زمان برای فیلم برداری مناسب میباشد .
پس چاره چیست ؟
شاید تهیه یک باتری اضافه راه حل نسبتا مناسبی برای جایگزینی باتری دوربین هنگام اتمام شارژ ، اما باتوجه به زمان مورد نیاز برای شارژ هر باتری و تغذیه باتری ها از طریق دوربین ، این پروسه نیز دست و پا گیر باشد . پس کمپانی گوپرو بر آن شد تا محصول جدیدی با عنوان شارژر دوگانه باتری دوربین گوپرو همراه با یک باتری اضافه راهی بازار کند.شارژرهای دوگانه باتری گوپرو با یک باتری اضافه
محصول حرفه‌ای گوپرو برای کاربران حرفه‌ای !
این محصول در حقیقت یک شارژر است که قادر می باشد دو عدد باتری دوربین گوپرو از مدل های Hero 2018 ، Hero 5 Black ، Hero 6 Black و Hero 7 Black را داخل خود قرار دهد و با اتصال به پریز برق هر دو باتری را ظرف ۳۰ الی ۴۰ دقیقه شارژ کند ؛ این در حالی است که اگر هر یک از باتری ها را داخل دوربین قرار دهید و با اتصال دوربین به شارز اقدام به تغذیه باتری های کنید باید زمان حدودی یک ساعت و نیم را برای هر باتری در انتظار بمانید !
در حقیقت این شارژر ، با تکنولوژی شارژ سریع در کمترین زمان هر دو باتری را به شما تحویل می‌دهد تا حداکثر لذت فیلم برداری را با دوربین گوپرو تجربه کنید .

 

برای مدل های hero black 5,hero black 6,hero black 7اصالت کالا
شارژر دوگانه باتری گوپرو تولید خود شرکت گوپرو بوده و باتری دوم موجود داخل پکیج این محصول کاملاً اصلی و مشابه باتری کارخانه‌ای داخل دستگاه می‌باشد .
شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو و یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو ، این محصول فوق‌العاده را خریداری کنید .

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید