منو
سبد شما

دسته ی کوچک گوپرو

دسته ی کوچک گوپرو
دسته ی کوچک گوپرو
دسته ی کوچک گوپرو
عدم موجودی در انبار
دسته ی کوچک گوپرو
دسته ی کوچک گوپرو
دسته ی کوچک گوپرو
دسته ی کوچک گوپرو
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: عدم موجودی در انبار
  • کد محصول: gopro
تمام شد

وقتشه که خپله  رو بشناسی!

کوچک و جیبی شاید بهترین اسمی باشد که می توان روی این مانت جدید گوپرو گذاشت، آری می توان به راحتی آن را حمل کرد و هر جا که لازم بود با یک حرکت از جیب خارج کرد و شروع به کار کرد.


shorty mount

Shorty Mount پایه مخصوص اتصال دوربین های گوپرو به سه پایه معمولی می باشد که کاربران با آن می توانند دوربین گوپرو خود را به سه پایه های استاندارد متصل کنند. دسته کوچک گوپرو قابل استفاده در تمام دوربین های گوپرو می باشد.

 

 

 

طراحی جمع و جور آن باعث ایده آل بودن این محصول برای هر گونه فعالیت گاه به گاه می شود.

شما میتوانید با ارتقا ارتفاع این پایه ی کوچک زاویه های سخت تری را شکار کنید و یا سلفی های بهتری بگیرید.

دسته نگهدارنده گوپرو

نام‌گذاری این محصول به این دلیل است که در حقیقت این محصول متشکل از 3 ابزار برای کار با دوربین‌های گوپرو است که شامل دسته نگه‌دارنده دوربین، مونوپاد و سه‌پایه می‌شود. به کمک بازوهای تاشوی این محصول می‌توان زاویه قرارگیری دوربین را طوری تنظیم کرد که هنگام گرفتن عکس‌های سلفی، پایه نگه‌دارنده در عکس معلوم نشود. درون گریپ دسته، یک سه‌پایه کوچک تاشو قرار دارد که دو کاربرد دارد. هم می‌توان آن را به‌طور مستقیم به دوربین وصل کرد و به‌عنوان سه‌پایه دوربین استفاده کرد و هم می‌توان آن را به بازوی این محصول متصل کرد و دوربین را در ارتفاعی بالاتر قرارداد.

دسته ی کوچک گوپرو در برابر آب مقاوم است و هیچ مشکلی برای کار در استخر و دریا و حتی غواصی و عکاسی و فیلم‌برداری زیرآب ندارد.

خپله با توجه به سه پایه جمع و جور و زیبایش گوپروی شما را  روی هر سطحی نگه میدارد تا بهترین تصویر خود را بگیرید و همچنین سایز جیبی آن باعث می شود که این پایه شریک تمامی سفرهای ها شما شود.

شما میتوانید خپله را از اینجا خرید کنید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید