منو
سبد شما

کنسول ایکس باکس

مایکروسافت، یکی از کمپانی های مدعی در زمینه تولید و عرضه کنسول های بازیست که از گذشته، در این عرصه نامدار بوده است. در این مقاله تصمیم داریم تا به تشریح و معرفی کنسول بازی مایکروسافت ایکس باکس بپردازیم.

در این قسمت باید به این موضوع توجه داشت که ایکس باکس وان، فضای بیشتری را در مقایسه با ایکس باکس ۳۶۰ یا حتی پلی استیشن ۴ اشغال می کند. و از آنجایی که آداپتور برق آن نیز خارج از دستگاه است، آمادگی اختصاص دادن یک فضای زیاد را به این دستگاه داشته باشید.

اگر مسئله فضا برای شما اهمیت دارد، لازم است تا پیشنهاد کنیم که نسخه اسلیم ایکس باکس وان را تهیه کنید. نسخه اسلیم حدود ۴۰ درصد از نسخه معمولی کوچکتر است و منبع برق آن نیز درون دستگاه قرار گرفته است. البته باید اذعان کرد که طراحی نسخه اسلیم نیز زیباتر بوده و رنگ سفید آن طرفداران بسیاری دارد!

اکس باکس وان یک کنترلر جدید نیز دارد. اولین تفاوت بزرگ این کنترلر در مقایسه با کنترلرهای ایکس باکس ۳۶۰ در محل قرارگیری باطری آن است. همچنین مایکروسافت با عرضه یک به روز رسانی، به کاربران این اجازه را داده تا بتوانند بسته به بازی ها و شرایط مختلف، کاربرد دکمه ها را تغییر دهند.

اما شاید مهم ترین بخش کارایی، مربوط به بازی ها باشد. باید به این نکته اشاره کرد که بازی های انحصاری ایکس باکس وان در مقایسه با پلی استیشن ۴ کمتر است. اما این بازی ها هم آنقدر جذاب هستند که کاربران را به خرید این کنسول بازی وادار کنند! بازی های دیگر هم قابلیت اجرا شدن را دارند. برای مثال می توان بازی های پلی استیشن ۴ را با عملکرد خوبی بر روی این کنسول مشاهده کرد. گرچه افت وضوح تصویر در این مورد وجود دارد.


اگر از دوستداران دنیای گیم باشید قطعاً تاکنون با کنسول های بازی شرکت مایکروسافت بنام ایکس باکس آشنا هستید . جدیدترین این خانواده یعنی ایکس باکس وان اس سال ۲۰۱۶ روانه بازار شده و اکنون بعد از گذشت ۳ سال ، نسخه متفاوتی از آن با نام Xbox One S ALL DIGITAL روانه بازار شده تا دوستداران این کنسول بیش از پ..
6,350,000تومان
قیمت بدون مالیات:6,350,000تومان
تولیدکننده: مایکروسافت
ایکس باکس وان ایکس ، قدرتمند ترین در تاریخ !!!وقتی سونی با عرضه‌ی پلی استیشن 4 پرو ، درب ورود به دنیای کنسول‌های بازی 4K را گشود ، مایکروسافت هم از قافله عقب نماند و در مدت زمان بسیار کوتاهی ، با عرضه‌ی ایکس باکس وان ایکس ، وارد پهنه‌ی کنسول‌های بازی 4K شد..
9,999,000تومان
قیمت بدون مالیات:9,999,000تومان
تولیدکننده: مایکروسافت
 ایکس باکس وان اس ، به آینده‌ای روشن‌تر سلام کن !طبق انتظاری که همگی داشتیم ، مایکروسافت هم پا به پای سونی در صنعت ساخت کنسول‌های بازی پیش آمده و با فاصله کمی از زمان معرفی پلی استیشن 4 اسلیم ، مایکروسافت هم دست بکار شد و از نسل بعدی کنس..
7,599,000تومان
قیمت بدون مالیات:7,599,000تومان
تولیدکننده: مایکروسافت
 ایکس باکس وان اس ، به آینده‌ای روشن‌تر سلام کن !طبق انتظاری که همگی داشتیم ، مایکروسافت هم پا به پای سونی در صنعت ساخت کنسول‌های بازی پیش آمده و با فاصله کمی از زمان معرفی پلی استیشن 4 اسلیم ، مایکروسافت هم دست بکار شد و از نسل بعدی کنس..
9,400,000تومان
قیمت بدون مالیات:9,400,000تومان
کنسول ایکس باکس وان ایکس-سفید کنسول ایکس باکس وان ایکس-سفید
عدم موجودی در انبار
نهنگ سفید!شاید در نگاه اول ظاهر یک کنسول از آخرین گزینه های انتخاب با شد اما برای عده ی کثیری از دوستان در کنار قدرت ، ظاهر هم مهم است و دوست دارند که دکور خانه ی شان را نیز زیبا تر کنند تا اینکه یک تکه سنگ سیاه را در میز تلوزیون خود قرار دهند. اکر شما هم از دسته ی زیبا پسندانید باید خوشحال ..
تمام شد
ایکس باکس وان اس - ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت ایکس باکس وان اس - ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
اکس باکس وان اس ، به آینده‌ای روشن‌تر سلام کن !طبق انتظاری که همگی داشتیم ، مایکروسافت هم پا به پای سونی در صنعت ساخت کنسول‌های بازی پیش آمده و با فاصله کمی از زمان معرفی پلی استیشن 4 اسلیم ، مایکروسافت هم دست بکار شد و از نسل بعدی کنسول های خانگی این شرکت رونمایی ..
تمام شد
ایکس باکس وان اس - نسخه تولید محدود با باندل بازی Gears Of War 4 - ظرفیت ۲ ترابایت ایکس باکس وان اس - نسخه تولید محدود با باندل بازی Gears Of War 4 - ظرفیت ۲ ترابایت
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
اکس باکس وان اس ، آینده‌ای با باندل Gears Of War 4 !طبق انتظاری که همگی داشتیم ، مایکروسافت هم پا به پای سونی در صنعت ساخت کنسول‌های بازی پیش آمده و با فاصله کمی از زمان معرفی پلی استیشن 4 اسلیم ، مایکروسافت هم دست بکار شد و از نسل بعدی کنسول های خانگی این شرکت رون..
تمام شد
ایکس باکس وان اس - نسخه تولید محدود با باندل بازی Forza Motorsport 6 ایکس باکس وان اس - نسخه تولید محدود با باندل بازی Forza Motorsport 6
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
ایکس باکس وان ، به آینده‌ای خاص سلام کن !طبق انتظاری که همگی داشتیم ، مایکروسافت هم پا به پای سونی در صنعت ساخت کنسول‌های بازی پیش آمده و با فاصله کمی از زمان معرفی پلی استیشن 4 اسلیم ، مایکروسافت هم دست بکار شد و از نسل بعدی کنسول های خانگی این شرکت رونمایی کرد ؛ این کنسول ..
تمام شد
ایکس باکس وان با ظرفیت ۱ ترابایت ایکس باکس وان با ظرفیت ۱ ترابایت
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
ایکس باکس وان ، به آینده سلام کن !طبق انتظاری که همگی داشتیم ، مایکروسافت هم پا به پای سونی در صنعت ساخت کنسول‌های بازی پیش آمده و با فاصله کمی از زمان معرفی پلی استیشن 4 اسلیم ، مایکروسافت هم دست بکار شد و از نسل بعدی کنسول های خانگی این شرکت رونمایی کرد ؛ این کنسول با..
تمام شد
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)