منو
سبد شما

کنترلر ایکس باکس

تولیدکننده: مایکروسافت
کنترلر حرفه‌ای دست بگیر ، مثل برنده‌ها بازی کن !سالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس&nb..
1,549,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,549,000تومان
دسته ایکس باکس وان اس رنگ Phantom Whiteسالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه می&zw..
2,050,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,050,000تومان
 دسته ایکس باکس وان مدل Sport Blueسالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه م..
2,050,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,050,000تومان
تولیدکننده: مایکروسافت
کترلر حرفه‌ای دست بگیر ، مثل برنده‌ها بازی کن !سالیان سال است که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس&nbs..
1,700,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,700,000تومان
دسته ایکس باکس وان اس نسخه تولید محدود با طرح بازی Sea Of Thieves دسته ایکس باکس وان اس نسخه تولید محدود با طرح بازی Sea Of Thieves
2 تا 3 روز دیگر
تولیدکننده: مایکروسافت
کنترلر خوش دست و خاص دست بگیر ، مثل برنده‌ ها بازی کن !سالیان سال هست که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس&..
تمام شد
دسته ایکس باکس وان نسخه تولید محدود با طرح بازی Halo 5 دسته ایکس باکس وان نسخه تولید محدود با طرح بازی Halo 5
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: مایکروسافت
کنترلر خوش دست و خاص دست بگیر ، مثل برنده‌ ها بازی کن !سالیان سال هست که میان دوستداران و هوادارن کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس در سراسر دنیا کشمکش‌هایی وجود دارد ؛ و در میان موضوعات به چالش کشیده شده ، یکی از نقاط قوتی که همیشه طرفداران ایکس باکس بر آن تکیه می‌..
تمام شد
نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)