منو
سبد شما

لرزشگیر اوسمو Z-Axis

لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
لرزشگیر اوسمو Z-Axis
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: در انبار موجود
  • کد محصول: dji
1,900,000تومان
قیمت بدون مالیات: 1,900,000تومان

با اوسمو Z-Axis پایدار شوید

هنگامی که بحث فیلمبرداری  با دوربین های دستی پیش می آید به اولین چیزی که مردم فکر می کنند فیلم های لرزان و بی کیفیت می باشد. اما این فیلم ها برای کاربران osmo  یک فیلم سینمایی بدون لرزش و خیلی باکیفیت و فوق العاده روان است.


لرزشگیر اوسمو Z-Axis

DJI Osmo Z-Axis یکی از حیاتی ترین  و مورد نیاز ترین لوازم جانبی برای دوربین های اوسمو می باشد که لرزش های ناشی از راه رفتن و دویدن را جذب و از انتقال به دوربین و فیلمبرداری جلوگیری می کند.


لرزشگیر عمودی اوسمو Z-Axis  چگونه کار می کند؟

Z-Axis یک تثبیت کننده مکانیکی است که بین دوربین و دسته اوسمو متصل می شود و حرکات دست را هنگام فیلمبرداری خلاف می کند تا باعث تثبیت تصویر شود. به طور کلی Osmo Z-Axis شما را به یکی فیلمبردار حرفه ای  تبدیل می کند.


این فوق العاده عالی به نظر میاد، این طور نیست؟

حالا صبر کنید تا ببینید تنظیم آن چقدر ساده و روان است. شما می توانید به سادگی دسته Z-Axis را در حلقه محافظ گیمبال قرار داده و دسته را قفل کنید. دسته Z-Axis را به سمت Rosette Mount در قسمت دسته Osmo بچسبانید. سپس Zenmuse X3 را به گیمبال Z-Axis وصل کنید و حلقه را قفل نمایید.


حال شما آماده رفتن به یک تجربه بی نظیر هستید! حتی اگر از تثبیت کننده ها استفاده نکنید می توانید Z-Axis را به راحتی و بدون نیاز به نیروی اضافی وصل نمایید.


بنابراین تصاویری که هنگام فیلمبرداری در حرکت توسط DJI Osmo Z-Axis ضبط می شوند بسیار آرام و روان هستند به شکلی که بیننده احساس ثابت بودن و یا روی ریل قرار داشتن دوربین را می کند.


دیگه وقتشه که تجربه فیلمبرداری خود با اوسمو را با Z-Axis به یک Level بالا ببرید. راستی یادتون نره که این تجربیات فوق العاده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید تا همه لذت ببریم.
 

  


شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو و یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو این محصول فوق‌العاده را خریداری نمایید.


 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید