منو
سبد شما

اسلحه Delta Six

اسلحه Delta Six
اسلحه Delta Six
اسلحه Delta Six
عدم موجودی در انبار
اسلحه Delta Six
اسلحه Delta Six
اسلحه Delta Six
اسلحه Delta Six
ارسال رایگان برای تمامی کالاها به دلیل ویروس کرونا
تمامی کالاهای موجود در پی اس هیرو به دلیل شیوع بیماری کرونا دارای ارسال رایگان می باشند.
  • موجودیت: عدم موجودی در انبار
  • کد محصول: accessories
تمام شد

هدف را نشانه بگیر ، دشمنان را واقعی بکش !

تفنگ ps4 تفنگ xbox در خدمت شما هستیم با معرفی یک محصول فوق العاده هیجان انگیز برای علاقه مندان به بازی های نقش اول شوتر : اسلحه‌ Delta Six .

اسلحه Delta Six یک اسلحه فوق العاده پیشرفته برای حرفه‌ای هایی است که می‌خواهند احساس کنند کاملاً یک اسلحه واقعی در دست گرفته اند و به مصاف دشمنان پیش می‌روند .

این اسلحه که بطور کاملاً بدون سیم به کنسول‌های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و پی سی متصل می‌شود ، دارای یک کیف حمل فوق العاده قوی و محکم است که هنگام در دست گرفتن به شما حس قدرت بینظیری خواهد بخشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از بازگشایی جعبه اسلحه Delta Six شما با یک اسلحه فوق پیشرفته جنگی همراه با کلیه ادوات روبرو خواهید شد که خارج کردن تک تک این ادوات از جعبه و سرهم کردن اسلحه خود مرحله‌ای است که سرشار از لطف است و هر علاقه مند به دنیای اسلحه‌ای را به وجد خواهد آورد .

پس از سرهم کردن اسلحه ، از آنجا که قبلا اشاره کردیم این اسلحه بصورت بدون سیم به کنوسل و پی سی متصل می‌شود ، تنها با داشتن شارژ می‌توانید اسلحه را روشن کرده و به سادگی به کنسول خود متصل کنید و وارد بازی شوید .

این اسلحه دارای ۱۶ ژیروسکوپ برای تحلیل ریزترین حرکات بازی کن میباشد که از جمله آن‌ها می‌توان به گذاشتن و برداشتن سر روی قنداق یا حتی قرار دادن آن روی شانه اشاره کرد که کاراکتر بازی دقیقا این حرکات را همزمان با شما بدون میلی ثانیه‌ای تاخیر انجام خواهد داد .

همچنین جوی استیک های شوک برای هدایت بازیکن در خوش دست ترین جای ممکن در کنار باقی دکمه ها تعبیه شده اند و سازنده ریزترین جزییات مانند طبلک برد را با دقت تمام در این دستگاه طراحی کرده و بازی با این اسلحه تا حدی واقعی است که شما حتی برای تعویض خشاب باید به زیر خشاب دستگاه ضربه بزنید .

در کل می‌توان گفت این اسلحه حرفی برای گفتن در زمینه مربوط به خودش باقی نگذاشته و کاملاً ساخته و پرداخته شده تا نهایت لذت را برای بازیکنان شوتر به ارمغان بیاورد .

 

شما عزیزان می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه پی اس هیرو ، و یا خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین پی اس هیرو ، اسلحه Delta Six را خریداری نمایید .

 

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید